Záhradný gril na uhlie 63×43 cm

Pridať medzi obľúbené

95.83 (115.00 s DPH)

Na sklade

【 VYSOKÁ KVALITA】 – Gril na drevené uhlie Park je vyrobený zo zosilnenej uhlíkovej ocele (hrúbka 1,5 mm), zvyšuje pevnosť a odolnosť, vydrží dlhšie používanie. Prijíma rošt z nehrdzavejúcej ocele 430 (hrúbka 5 mm), vyznačuje sa vysokou teplotnou odolnosťou.
【 NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA】 – Náš parkový gril obsahuje štyri samostatné úrovne varenia pre všestrannosť a lepšiu kontrolu varenia, voľne nastaviteľné podľa vašich potrieb pri varení. Obojstranná rukoväť pre ľahký pohyb.
【 JEDNODUCHÉ POUŽITIE】 – Gril sa ľahko používa. Stačí zasunúť trochu dreveného uhlia pod rošt a začať grilovať. Potom si môžete vychutnať chutné jedlo vo vašej záhrade so svojou rodinou.
【 POZNÁMTE NA NÁVRH】- Tri vetracie otvory na zadnej strane grilu na drevené uhlie umožňujú vstup kyslíku, palivá horia lepšie a nie je ľahké ich uhasiť.
【 ŠIROKÁ APLIKÁCIA】 – Grilujte chutné jedlá kedykoľvek budete chcieť priamo doma. Vychutnajte si varenie chutného steaku, kuracieho mäsa, hamburgerov, rýb a ďalších na našom grile na drevené uhlie.

 

 

  • Materiál: uhlíková oceľ + nehrdzavejúca oceľ
  • Plocha na pečenie:  63x43cm
  • Rozmer grilovacieho boxu: 63,5 x 43,1 x 27,9 cm
  • Výška stojana: 127 cm
  • Priemer tyče: 48 mm

Ďalšie informácie

Hmotnosť 10 kg