Vodný kúpeľ 3 x 8,8 L – Bain Marie

Pridať medzi obľúbené

166.67 (200.00 s DPH)

Na sklade
  • Rýchle zahriatie : Tento ohrievač jedla je vybavený výkonnou 1500 W ohrevnou rúrou z nehrdzavejúcej ocele SUS 304, ktorá rýchlo zohreje vaše jedlo, aby zostalo horúce a lahodné chutilo . Vďaka regulátoru teploty si môžete nastaviť teplotu medzi (30-85 °C) podľa vašich potrieb.
  • · Dodatočná bezpečnosť: Náš ohrievač jedla sme vybavili novo vyvinutým „indikátorom suchého horenia“ a „resetovacím tlačidlom“. Indikátor suchého horenia automaticky prestane ohrievať jedlo, keď teplota prekročí 248°F/120℃. Ak chcete obnoviť prevádzku, stačí pridať vodu a stlačiť tlačidlo reset.
  • · Robustné puzdro z nehrdzavejúcej ocele: Keďže je sporák vyrobený výhradne z nehrdzavejúcej ocele, čistenie a údržba sú nekomplikované. Podnos na jedlo (0,03 palca / hrúbka 0,76 mm) dodáva extra odolnosť a bezpečnosť, zatiaľ čo zosilnená stena poskytuje robustnosť a bezpečné utesnenie vody.
  • · Premyslené detaily: Nádrž na vodu je premyslene navrhnutá a má vo vnútri označenie hladiny vody pre jednoduchú údržbu vody. Nádrž má kohútik na vypustenie vody po použití, takže nie je potrebné čistiť vnútro stroja. Súčasťou dodávky sú aj dve extra dlhé naberačky, ktoré sú ideálne pre panvice s hrúbkou 5,9 palca / 150 mm.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 7 kg