Vákuovačka 30- VS5500

Pridať medzi obľúbené

82.50 (99.00 s DPH)

Na sklade
Objednávkové číslo: VS5500 Kategórie:
  • Naša výkonná vákuovačka je vybavená výkonnou vákuovou pumpou s maximálnou sacou kapacitou 80 kpa a 0,12 palca / 2,5 mm a širokou tesniacou páskou pre vzduchotesné balenie. Udržujte svoje potraviny čerstvé. Dajte zbohom plytvaniu potravinami a každý deň si vychutnajte chutné a zdravé jedlá!
  • · Pripravený na všetko: Hľadáte všestrannú vákuovú zváračku, ktorá dokáže všetko? Vďaka schopnosti vákuovať suché aj mokré potraviny, marinovať pomocou externej hadice a rozhrania, zvoliť si čas tesnenia a silu vákua je toto zariadenie ideálne pre všetky vaše potreby pri skladovaní potravín. A ak by ste radšej priložili ruku k dielu sami, môžete zariadenie ovládať aj manuálne a len ho zapečatiť. Je čas zapečatiť svoje obľúbené jedlá tým najefektívnejším a najefektívnejším spôsobom!
  • · Menej čakania: kvalita je tu! Výkonný motor a horný vykurovací drôt zaisťujú rýchly a efektívny odvod tepla. A s dodatočnou ochranou proti prehriatiu môžete zariadenie bez váhania používať. Už žiadny strach z popálenín alebo obarení – len vždy bez námahy a bezpečne utesnite!
  • · Myslíme na vás: netreba si robiť veci zložité! Je čas na pohodlnejší spôsob skladovania a uzatvárania potravín! Naša vákuová zváračka je vybavená integrovanou priehradkou na rolky a rezačkou, takže si môžete tašky ľahko usporiadať, zatiaľ čo priehľadné okienko vám umožní sledovať tašky. Zariadenie má tiež spodnú odkladaciu schránku, do ktorej môžete pohodlne uložiť kábel.
  • ·
Výkon:130 W
Vákuové odsávanie:80 Kpa
Lišta: 30 cm
šírka tesnenia: 2,5 mm
hmotnosť produktu: 11 kg

Ďalšie informácie

Hmotnosť 11 kg