Stroj na výrobu ľadovej drte 2x12L / ľadová drť

Pridať medzi obľúbené

1,249.17 (1,499.00 s DPH)

Author : Danka Karková
Na sklade

Chcete nakupovať na splátky?

Vypočítajte si výšku splátok v našej splátkovej kalkulačke.

Objednávkové číslo: RLC 12×2 Kategória:
  •  Rýchle chladenie a miešanie: Náš chladiaci systém má vynikajúce vlastnosti pre rýchle chladenie a efektívnu výrobu ľadovej drte špeciálne navrhnutý pre mrazené letné nápoje. Výkonný 448W kompresor má rýchle chladiace schopnosti, ktoré šetria energiu pri zachovaní tichej prevádzky.
  • · Neprekonateľná kvalita: Pripravte sa na rozbitý stroj, ktorý vie, čo chcete. Celý stroj na zmrzlinu je vyrobený z kvalitnej potravinárskej nerezovej ocele, ktorá má dokonalú odolnosť proti korózii a hrdzi, odolá vysokému tlaku a ľahko sa čistí. Na valci sú rysky, ktoré vám pripomenú, aby ste včas doplnili surovinu.
  • · Presný ovládací panel: Náš tovar je vybavený ľahko použiteľným ovládacím panelom. Každá misa môže byť ovládaná samostatne, s prehľadným digitálnym displejom na prvý pohľad. Nastavenie tvrdosti podľa vašich potrieb nebolo nikdy jednoduchšie. Podávajte svoje obľúbené mrazené nápoje jednoduchým stlačením tlačidla. Nechýbajú ani premyslené nastavenia pre samočistenie.
  • Jeden nápoj pre každého: Tento automat na mrazené nápoje dokáže pripraviť mnoho rôznych druhov nápojov, ako napríklad: B. Margarity, smoothie, mrazená káva, alkoholické nápoje, ovocné nápoje a smoothies. Ideálne pre reštaurácie, bary, víkendové večierky, čajovne a nechtové salóny. Ideálne pre domáce a komerčné použit
Objem: 2 x 12L
Napätie AC 220~240V/50Hz
menovitá kapacita 850 W
Výkon kompresora 448 W
Chladivo R290
Materiál nerez + PC
Hmotnosť :43,05 kg
Rozmery produktu (D x Š x V) 525 x 402 x 825 mm

Ďalšie informácie

Hmotnosť 48 kg