Stroj na cukrovú vatu Royal- 52 cm – 1 200 W + vozík

Pridať medzi obľúbené

500.00 (600.00 s DPH)

Na sklade
Objednávkové číslo: RCZC-1200E Kategórie:
  • Výkonný 1 200 W výhrevný článok – jedna porcia za 30 – 60 sekúnd
  • Oddelené ovládanie termostatu a rotácie
  • Mobilný a flexibilný vďaka podvozku
  • Odmerka na presné dávkovanie (1 jednotka = 12 – 18 g cukru)
  • Vrátane ochranného krytu – chráni cukrovú vatu pred klíčkami, cudzími predmetmi a nečistotami
Stroj na cukrovú vatu disponuje vysokoefektívnym 1 200 W výhrevným článkom. S dvoma prepínačmi môžete ľahko ovládať teplotu a otáčky zvlákňovacej dýzy. Displej zobrazuje aktuálny prúd. Pri technických problémoch vás ochráni zabudovaná poistka, ktorá zariadenie automaticky vypne.
Hrniec vyrobený z ušľachtilej ocele má priemer 52 cm a je vhodný na rýchlu a jednoduchú prípravu veľkého množstva cukrovej vaty. Na prípravu jednej porcie (približne 12 – 18 g cukru) potrebujete len 30 až 60 sekúnd.
Cukrová vata sa počas výroby navíja na paličku a dochádza k jej tvarovaniu. Fantázii sa pritom medze nekladú – cukrová vata v tvare kvetu alebo zvieratka a všetko medzitým. Špeciálna konštrukcia hrnca umožňuje čistú prácu, pretože cukor a cukrová vata sa držia najmä v záchytnom hrnci. Priestranná zásuvka rozdelená na tri priehradky ponúka dostatok miesta na všetky potrebné pomôcky, vďaka čomu je používanie stroja na výrobu cukrovej vaty mimoriadne praktické.
Ružový vozík je vyrobený z ocele s práškovou úpravou a disponuje dvoma kvalitnými nafukovateľnými kolesami. Tie zabezpečujú mobilitu a flexibilitu, ako aj tiché presúvanie vozíka. Vďaka 2 pogumovaným nastaviteľným nožičkám si konštrukcia zachová stabilitu na každom povrchu.
Pri výrobe cukrovej vaty na verejných priestranstvách je potrebné používať z hygienických dôvodov ochranný kryt, ktorý vám umožní ochrániť cukrovú vatu pred nečistotami. Pomocou krytu ochránite cukrovú vatu pred klíčkami, cudzími telesami a nečistotami.
XL kryt je vyrobený z akrylového skla a vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči rozbitiu a úderu. Materiál je navyše nízko horľavý a zodpovedá zákonným potravinárskym nariadeniam. Kvalitné transparentné akrylové sklo sa dá jednoducho čistiť čistiacim prostriedkom a vodou. Veľký otvor umožňuje ľahký prístup k cukrovej vate. Ochranný kryt ľahko umiestnite na stroj a je vhodný na všetky zariadenia s priemerom približne 52 cm.
Miska a zvlákňovacia dýza sa dajú jednoducho vybrať a očistiť, vďaka čomu pohodlne pripravíte stroj na výrobu cukrovej vaty na ďalšie použitie. Zariadenie je tak ihneď pripravené na používanie. Stroj na cukrovú vatu značky Royal Catering doplní vaše potreby pre gastronómiu a vy sa stanete absolútnym lákadlom na každom podujatí.
Model RCZC-1200E
Napätie 230 V
Výkon 1 200 W
Materiál konštrukcie Práškovaná oceľ
Materiál misy a lyžice Ušľachtilá oceľ
Materiál zvlákňovacej dýzy Hliník
Pracovný výkon  1 jednotka*/30 až 60 s (*12 – 18 g cukru)
Priemer Cca 52 cm
Odmerka Áno
Ochranný kryt  Áno
Dĺžka napájacieho kábla 1,2 m
Rozmery (D x Š x V)  96,00 x 53,00 x 124,00 cm
Hmotnosť 19,05 kg

Ďalšie informácie

Hmotnosť 20 kg

Naposledy zobrazené produkty