Silikónová podložka XL 64 x 45 cm

Pridať medzi obľúbené

4.92 (5.90 s DPH)

Na sklade

ODSTRAŇUJE PROBLÉM  – každý, kto niekedy hnetol cesto na linke alebo stole, veľmi dobre vie, aký neporiadok to obnáša. Stolová doska s váhou tento problém odstraňuje – po dokončení práce stačí opláchnuť pod vodou (stôl zostane čistý) a zrolovať do rolky av skrini potom zaberie málo miesta.
SILIKÓN – kuchynská podložka je vyrobená z kvalitného silikónu, tzn ľahko sa udržuje v čistote, navyše je odolný proti roztrhnutiu a vysokej teplote. Taká silikónová doska dobre priľne k stolu / doske stola a pri miesení cesta sa po ňom nešmýka.
PRAKTICKÉ TRIEDY – silikónová tabuľka má vytlačené stupnice dĺžky a priemeru, vďaka ktorým je jednoduchšie pripraviť rôzne druhy pečiva.
NIELEN NA TORTU – nutné dodať, že túto praktickú kuchynskú podložku je možné použiť nielen ako dosku, pretože vďaka svojej vysokej teplotnej odolnosti bude perfektný ako stojan na teplý riad a navyše môžete ju použiť namiesto chňapky do rúry na uchopenie horúcich hrncov alebo tácok.
ŠPECIFIKÁCIA – materiál: silikón; má promócie: áno; teplotná odolnosť: áno; ľahké čistenie: áno; flexibilné: áno; rozmery: 64 / 45cm; hmotnosť v balení: 0,263 kg.
ŠPECIFIKÁCIA:

materiál: silikón
má promócie: áno
teplotná odolnosť: áno
ľahké čistenie: áno
flexibilné: áno
rozmery: 64 / 45 cm
hmotnosť: 0,263 kg

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.2 kg

Naposledy zobrazené produkty