Silikónová forma na čokoládu – písmena

Pridať medzi obľúbené

4.17 (5.00 s DPH)

Na sklade
Objednávkové číslo: 19557 Kategórie: ,

SILIKÓN – silikón v poslednej dobe celkom efektívne vytláča drevo aj oceľ z kuchyne nielen preto, že je odolný a praktický, extrémne pohodlný na používanie, ale aj preto, že silikón dokáže prekvapiť svojim tvarom, tvarom a farbou, prináša oveľa viac fantázie a netradičné nápady do našej kuchyne.

TEPLOTNE ODOLNÉ – silikónová forma je vhodná na použitie v mikrovlnnej rúre, rúre, umývačke, chladničke i mrazničke. Teplotne odolný výrobok: od -40 až +230 °C.

VZOR PÍSMEN – kvalitná silikónová forma na výrobu písmen z cukrovej hmoty a čokolády. Vďaka tejto forme ľahko vyrobíte krásne lesklej čokolády alebo cukrovej ozdoby.

OPAKOVANE POUŽITEĽNÉ POUŽITIE – je tam silikónová forma opakovane použiteľné. Po každom vyrobenom výrobku ho musíte umyť ručne alebo v umývačke riadu.

 

ŠPECIFIKÁCIA

Farba: hnedý

Materiál: kremí

Rozmery: 21,5×11,5

Hmotnosť: 42g

 

Chcete vyrobiť tortu na mieru pre priateľov alebo pripraviť tortu k narodeninám svojho dieťaťa? Pohodlné použitie silikónových foriem vám uľahčí prípravu efektného nápisu. Náš formulár obsahuje 26 písmen abecedy a 8 interpunkčných znamienok – nemusíte sa báť, že vám niektorý z nich dôjde.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.2 kg