Rozprašovací mop 2 v 1 + 3

Pridať medzi obľúbené

18.33 (22.00 s DPH)

Na sklade
Objednávkové číslo: 5904463315068 Kategórie:

 

FUNKCIA SPREJ – nádoba s nádržou na vodu a saponáty uľahčuje čistenie silných nečistôt. Výhodou tohto mopu je, že nemusíte každú chvíľu sťahovať vedierko s vodou - mop s rozprašovačom zaistí rýchle a pohodlné umývanie. Stačí použiť rozprašovač na namočenie podlahy. Nádržka s objemom 300 ml si hravo poradí s umývaním veľkej miestnosti.
MOP 2 V 1 + RUČNÝ VYSÁVAČ – nad umývaciu plochu bol namontovaný zametač s podlhovastá rotačnou kefou. Odobratím mopu máte už hotovú kefu na zametanie. Svoj domov ľahko udržíte v čistote. Ručný vysávač má navyše odpadovú nádobu. Môžete ho otvoriť a vyprázdniť jedným kliknutím.
4 VRÁTANE PREKRÝVKY NA VELCRO – Prekrytia na suchý zips sú savé a vďaka svojej štruktúre sa dokonale vysporiadajú s nečistotami. Je možné ich ľahko a rýchlo vybrať a vyprať pod tečúcou vodou, alebo prať v práčke pri teplote max. 60 stupňov. Sú opakovane použiteľné. Mop je určený pre akýkoľvek typ povrchu; linoleum, dlaždice, panely, drevená alebo kamenná podlaha.
RÝCHLA MONTÁŽ – všetky prvky je možné ľahko zostaviť bez potreby ďalších nástrojov. Mop je ľahký, vďaka čomu jeho prenášanie a používanie nie je najmenší problém a hlavne? Ohýbanie na ťažko dostupné miesta je obmedzené na minimum.
ŠPECIFIKÁCIA - Biela farba; materiál: plast, hliník; zametač: áno, mop: áno; objem nádrže: 300 ml; rozmery: hmotnosť 714g; hmotnosť v balení: 894g.
ŠPECIFIKÁCIA

Biela farba
Materiál: plast, hliník
Mop: áno
Objem nádrže: 300 ml
Rozmery: 130x14x39 cm


 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg