Mlynček na mäso 1100w – 2x rezná doska 2x nôž

Pridať medzi obľúbené

170.83 (205.00 s DPH)

Na sklade

1100W Max mlynček na mäso: Mechanický mlynček na mäso využíva motor zo 100% čistej medi s normálnym výkonom až 575W (Max 1100W) / Tento mlynček na mäso dokáže pomlieť až 190 kg mäsa za hodinu.
Dobre postavený a certifikovaný ETL: Ako komerčný mlynček na mäso má certifikát ETL . Konštrukcia z tlakovo liateho hliníka znamená, že všetky časti, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, sú vyrobené zo 100% potravinárskeho materiálu; dizajn, ktorý zabraňuje nesprávnemu umiestneniu čepele, vám pomáha správne pracovať, tiež môžete nastaviť rýchlosť na rýchlu alebo pomalú; vďaka rukoväti na hornej strane zariadenia si ho môžete jednoducho vziať so sebou, kamkoľvek ho chcete použiť.
· Dodatočné príslušenstvo: Tento klasický mlynček na mäso obsahuje: Dve čepele z nehrdzavejúcej ocele 420, dve rôzne veľké krájacie dosky  (4,5 / 10 mm) na hrubé a jemné mletie mäsa, plniace trubice  na klobásy, tri rôzne veľkosti trubíc na klobásy a čistiacu kefku.
· Čistenie je hračka: všetky časti sú odnímateľné pre čistenie, nerezové príslušenstvo je možné vložiť priamo do umývačky riadu, ostatné príslušenstvo je možné čistiť čistiacou kefou alebo vlhkou handričkou s vodou a trochou saponátu.
Spracujte rýchlo hovädzie, kuracie, morčacie, bizónie, divinu a iné mäso vo vašej kuchyni s týmto všestranným mlynčekom na mäso, ktorý dokáže pomlieť aj kuracie kosti a mrazené mäso ! Je vhodný aj na výrobu klobás a fašírok a má široké využitie: v kuchyni, v reštaurácii, v potravinách, vo firme a pod. Je dokonalým pomocníkom pri krájaní mäsa.

 

Doska: 4,5mm, 10mm

Nôž: 2x

Trubice na plnenie klobás: 3ks

Rozmer : 203 x 400 x 373 mm

Hmotnosť : 8kg

Ďalšie informácie

Hmotnosť 7 kg