Hladká grilovacia platňa 54cm

Pridať medzi obľúbené

137.50 (165.00 s DPH)

Na sklade
  • · Výkonný veľký gril: Výkon: 3000 W. Plocha na pečenie: 21 x 12 palcov / 540 x 300 mm. Hrúbka varnej dosky: 0,4 palca / 10 mm. Náš elektrický gril so vstavanou ohrievacou rúrou poskytuje rovnomerné rozloženie tepla pre dôkladné varenie a veľkú varnú plochu naraz, čím šetrí veľa času pri varení veľkých množstiev.
  • · Presná regulácia teploty: Tento elektrický plochý gril je vybavený nastaviteľnou reguláciou teploty, aby bolo jedlo uvarené k dokonalosti. Teplotný rozsah je 122-572°F / 50-300°C.
  • · Jedzte bezstarostne: čas na zdravé varenie! Naša veľká elektrická panvica je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a zaručuje dlhú životnosť. Nepriľnavý žehliaci povrch neobsahuje PFOA ani PTEF. Vychutnajte si svoje zdravé jedlá s týmto grilom!
  • · Jednoduché čistenie: Elektrický stolný gril udrží vašu kuchyňu čistú a zníži umývanie na minimum vďaka zväčšenému odkvapkávaciemu otvoru a odnímateľnej miske na odkvapkávanie oleja, ktorá zachytáva olej a zvyšky jedla pre rýchle a jednoduché čistenie. Dodávame aj kefy a lopaty, ktoré vám uľahčia varenie.
  • · Pre rôzne jedlá: Naša komerčná elektrická panvica je ideálna pre rodinné alebo komerčné zariadenia, ako sú reštaurácie, obchody, pouličné stánky a jedlá so sebou. Je skvelý na prípravu palaciniek, chrumkavej slaniny, grilovaného syra, pečienky, omeliet, pizze, steakov a hamburgerov. Nechajte svoje chuťové poháriky roztancovať!

Rozmer: 542 x 430 x 220 mm

Výkon1600 W

Hmotnosť  / 17,25 kg

Ďalšie informácie

Hmotnosť 15 kg