Elektrický uzatvárač konzerv 99 mm – Stroj na uzatváranie plechoviek 99

Pridať medzi obľúbené

516.67 (620.00 s DPH)

Nedostupné

Nie je na sklade

Tento elektrický stroj na zatváranie plechoviek určený pre poľovníkov, mäsiarov a ľudí, ktorí hľadajú rýchly a efektívny spôsob prípravy dlhodobého jedla.

Stroj vám umožní konzervovať mäso, ryby, jedlá, ovocie a zeleninu.

Vďaka tomu môžeme pasterizovať prebytočné potraviny, vytvárať si zásoby obľúbených jedál a potraviny bezpečne skladovať.

Má pevnú a stabilnú konštrukciu vyrobenú na presných cnc sústruhoch. Hlava a dvojložiskové valčeky sú vyrobené z pozinkovanej ocele, odolné voči korózii a opotrebovaniu.

Zariadenie má odolný práškový náter, ktorý je odolný voči vysokým teplotám, vlhkosti, olejom a čistiacim prostriedkom. V závislosti od výrobnej šarže môže mať zariadenie inú farbu ako na fotografii.

Konštrukcia obsahuje tieto prvky: polymérovú základňu, elektromotor, uzatváraciu hlavu, upínaciu páku, páku spúšťania hlavy a hlavný vypínač. Výkon zariadenia je 500 W.

Uzatvára plechovky výšky od 10 mm do 180 mm.

Rýchla domáca výroba
Prednosti, ktorými sa stroj Wek vyznačuje, sú predovšetkým jednoduchosť, komfort a rýchlosť zatvárania plechoviek. Po príprave plechoviek (naplnení vložkou) sme schopní zakonzervovať až 200 plechoviek za hodinu.

Naplnenú plechovku položte na otočnú základňu. Pomocou páky spustite a zatlačte nadol hlavu. Po zapnutí prístroja sa základňa s plechovkou uvedie do pohybu.

Uzavretie konzervovaných potravín je možné vykonať jedným plynulým pohybom pomocou páky umiestnenej na ľavej strane zariadenia. Uzavretie môže byť sprevádzané charakteristickým škrípaním, ktoré naznačuje správnosť celého procesu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 20 kg

Možno by sa Vám páčilo…