Brúsič na nože

Pridať medzi obľúbené

3.33 (4.00 s DPH)

Na sklade
Objednávkové číslo: 5902802909749 Kategórie: , ,

RÝCHLO A EFEKTÍVNE – s brúskom ľahko a rýchlo nabrúsite všetky nože doma rýchlo a veľmi efektívne, vďaka čomu budú perfektne plniť svoje úlohy a vy nebudete nervózni pri každom pohybe. Dokonale nabrúsené nože sú nepostrádateľným pomocníkom v každej kuchyni – nielen profesionálne, ale aj domáce.
3 FÁZY OSTRENIA – každé z etáp ostrenia je iné a rovnako dôležité. Prvou fázou je prvotné brúsenie noža, ďalšou fázou je presné vyhladenie ostria a poslednou fázou je jej dokonalé vyleštenie. Čepele sú v tvare V, čo značne zvyšuje účinnosť každého brúsenia.
POHODLNÁ RUKOVÄŤ – vďaka ergonomickej rukoväti môžete brúsik ľahko držať pri brúsení nožov. Brúska sedí bezpečne v ruke a nešmýka sa z ruky, čo uľahčuje prácu a zaisťuje bezpečnosť pri brúsení nožov.
KOMPAKTNÉ VEĽKOSTI – Dá sa schovať do každej zásuvky alebo kuchynskej skrinky. Nezaberie veľa miesta a svoju úlohu plní lepšie ako mnohé veľké a objemné strúhadlá.
ŠPECIFIKÁCIA

dĺžka: 215 mm, šírka: 50 mm, výška: 63 mm, hmotnosť: 180 g.

Už žiadne tupé nože v kuchyni. Trojstupňový brúsik na nože je riešenie, ktoré vás raz a navždy zbaví problému s neostrými nožmi v každej kuchyni. Ručná brúska na nože sa ľahko používa a pritom veľmi rýchlo a efektívne nabrúsi akýkoľvek typ čepele. 3v1 brúsik na nože toto kompaktný nástroj, ktorý možno ľahko schovať do kuchynskej skrinky alebo zásuvky, keď sa nepoužíva – zaberá veľmi málo miesta a svojou funkčnosťou poráža mnoho rozmerných a obrovských konkurenčných strúhadiel.

Súčasťou je ručný brúsik na nože 3 sloty s rôznymi funkciami ostrenia. Každý z nich má Tvar V, ktorý zvyšuje účinnosť tento nástroj. S pomocou trojstupňového brúska na nože Bez problémov je možné nabrúsiť aj tie najtupšie nože – aj tie, ktoré boli mnoho rokov zanedbané alebo nevyužívané. Brúsenie nožov pomocou ručného brúska sa vykonáva v troch fázach. Každý z nich je rovnako dôležitý, preto by nemali byť vynechané. Prvá fáza je počiatočné brúsenie noža. V ďalšom kroku je tam čepeľ presne vyhladené, aby zostalo veľa na konci starostlivo vyleštené.

Nachádza sa v ostričke nožov 3v1 veľmi pohodlná, ergonomická rukoväť, vďaka ktorej trojstupňový brúsik skvele padne do ruky a pri brúsení z nej nekĺže. Nielen ergonomická rukoväť zvyšuje komfort práce, ale tiež zvyšuje jej bezpečnosť. Brúska na nože 3v1 má puzdro vyrobené z vysoko kvalitného plastu, ktorý je odolný voči nečistotám.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.7 kg

Naposledy zobrazené produkty