VIANOČNÝ STROMČEK NA PNÍKU BOROVICA 180CM 2v 1 + STOJAN

Pridať medzi obľúbené

35.83 (43.00 s DPH)

Na sklade
Objednávkové číslo: 5902802919243 Kategórie: ,

Umelý STROM “PREMIUM” DIAMANTOVÁ BOROVICA 180 cm 2v1 + STOJAN

PRÉMIOVÁ UMELÁ DIAMANTOVÁ BOROVICA – vianočný stromček je vedľa tradičných jedál, rodinných stretnutí a darčekov najdôležitejším symbolom Vianoc. Strom má intenzívnu zelenú farbu, ktorú obohacujú kryštály na špičkách vetvičiek. Vzhľadom k tomu, že je stromček umelý, nevyžaduje starostlivosť. Má ohybné vetvičky, ktoré môžeme modelovať podľa našich preferencií. Má dokonalé proporcie, čo mu dodáva elegantný vzhľad. Nespočetné množstvo ihličia a viac ako 100 vetiev ju robí mimoriadne bujnou. Vďaka nej dom naberie vianočné kúzlo.

PRIRODZENÝ KMEŇ A VZHĽAD – precízne prevedenie každej vetvičky dodáva vianočnému stromčeku veľmi prirodzený vzhľad. Skutočný prírodný kmeň má zvyšky vetvičiek a jeho vôňa sa šíri celým domom a zdôrazňuje jedinečnú atmosféru. Navyše bol napustený bezfarebnou impregnáciou, vďaka ktorej bude odolnejší. Na vianočný stromček bola použitá 4vrstvová fólia, vďaka ktorej je ihličie veľmi blízko pri sebe – stromček je tak realistický. Veľmi detailné a starostlivé prevedenie jednotlivých prvkov prináša veľkolepý efekt.

STABILNÁ ZÁKLADŇA 2V1 – základňa stojana je tvorená 2 prvkami. Prírodný kufor a 4ramenný stojan. Má jednoduchý a rýchly modulárny montážny systém. Vianočný stromček môžete aranžovať v dvoch variantoch: 1) strom-stojan, 2) strom-stojan . To vám umožní prispôsobiť vzhľad vianočného stromčeka. S prvou možnosťou bude strom dokonale viditeľný, aj keď stojí na podlahe. Nezakryje ju gauč ani komoda. Druhá možnosť vám umožní stromček postaviť napríklad na skriňu. Vďaka oceľovej tyči uprostred konštrukcie je vianočný stromček stabilný a odolný.

VYSOKÁ PRÉMIOVÁ KVALITA – vianočný stromček bol vyrobený v Poľsku. Jeho jedinečný charakter vytvára imitácia snehu a kryštálov na vetvách a perleťové trblietky. Vyrobené z NAJKVALITNEJŠEJ PVC fólie. Vetvičky majú vo vnútri extrémne silný drôt – až 2,6 mm, ktorý umožňuje zavesovať ozdoby bez toho, aby ste stromček zaťažovali. Sada obsahuje kus jutového materiálu a drevený prívesok, ktorý zakryje stojan a dodá ešte slávnostnejšiu atmosféru. Stromček bude aj perfektným darčekom.

 

ŠPECIFIKÁCIA

  • zelená farba
  • materiál: kovový drôt + PVC fólia + drevo + plast
  • rozměry (šířka / výška): 80 / 180-100 cm
  • hmotnost: 5,4 kg.

* Vianočné ozdoby nie sú súčasťou sady

Ďalšie informácie

Hmotnosť 4 kg